E-BİLET – REZERVASYON

orcamarmaris.com internet sitesi üzerinden yapacağınız, günlük tur ve paket tur rezervasyonlarınız, yetkili birim tarafından onaylandıktan sonra, Rezervasyonunuz ilgili vermiş olduğunuz e-posta adresinize firmamız tarafından mail gönderilecektir.

REZERVASYON ONAYINI NEREDEN GÖREBİLİRİM?

orcamarmaris.com internet sitesine rezervasyon yaptığınızda vermiş olduğunuz e-posta adresinize ödeme bilgileri ve rezervasyonunuza ait detayları gösteren rezervasyon onay formu e-posta olarak gelmektedir. Rezervasyon ile ilgili bütün detayları tekrar gözden geçirmek istediğinizde, size göndermiş olduğumuz, e-posta içerisini kontrol ederek günlük tur rezervasyonunuza ait (Tarih, Gün, Saat) ve diğer bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Tüm aktivite ve turlarımız TURSAB üyesi seyahat acenteleri tarafından organize edilmektedir.

BİLET YA DA REZERVASYON DEĞİŞİKLİĞİ – İPTAL

Herhangi bir sorundan kaynaklanan sebepten dolayı günlük tur rezervasyonunuzda değişiklik yapmak ya da iptal etmek istediğinizde lütfen hızlı bir şekilde firmamızla ( Telefon veya e-posta ) ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Konusunda uzman danışmanlarımız talebinizle ilgili hızlı bir şekilde çözüm üretmek için hizmet vermektedir. Tatilinizi daha iyi bir hale getirmek için çalışmaktayız. Ayrıca önerimiz, günlük tur rezervasyon onayınız ile tarafınıza ulaşan e-biletinizin bir çıktısını almanız olacaktır. Bu çıktıyı güvenli bir yerde saklamanız, tur günü geldiğinde kafanızda herhangi bir soru işareti kalmasını da engelleyecektir. e-posta elinize ulaşmadı ise veya hatalı olduğunu düşünüyorsanız, lütfen iletişime geçiniz.

REZERVASYONU YAPTIM, BAŞKA BİR ŞEY YAPMAM GEREKİYOR MU?

orcamarmaris.com internet sitesine rezervasyon yaptığınızda vermiş olduğunuz e-posta adresinize ödeme bilgileri ve rezervasyonunuza ait detayları gösteren rezervasyon onay formu e-posta olarak gelmektedir. Ekstra bir şey yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından sizlere e-posta veya telefon ile iletişime geçilecektir. Bizim tavsiyemiz, e-posta içerisindeki biletinizin bir çıktısını almanız ve bilgilerinizi mutlaka kontrol etmeniz. Herhangi bir soru ya da değişiklik yapmak istediğinizde firmamızla en kısa süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Şayet e-posta almadıysanız, önce mail adresinizdeki spam klasörünü kontrol ediniz. Yine de gönderdiğimiz e-posta tarafınıza ulaşmaz ise lütfen sitemizde yer alan irtibat numarasından bize ulaşınız.
Biletlendirme, Değişiklik ve İptal Politikamız hakkında tüm istek / talep ve sorularınızı iletişim numaramızı arayarak ya da [email protected] adresine yazarak iletebilirsiniz.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

Start typing and press Enter to search